KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7819644
nr 781 9644
Etsning
Maria Horelyi, 11/60, signerad, motivets mått: 29x22
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:21:13
150 kr
200 kr